Louis Vuitton Speedy 30

Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30
Louis Vuitton Speedy 30

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LOUIS VUITTON, Speedy 30, monogramcanvas, invändigt klädd med brunt tyg, en invändig öppen ficka, detaljer i vachettaläder och guldfärgad metall, tillverkad i Frankrike oktober 1997, längd ca 30 cm, djup ca 18 cm, höjd ca2 cm exkl handtag

Vachettaläder med kraftigt slitage. Löpare samt fäste för hänlås med skador. Hänglås saknas.

908725

2021-05-02