Klubbat för:
5 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALBERTO GIACOMETTI (1901-1966): efter, Figurkomposition, litografi ur DLM, nr 195, 1971, signerad i trycket, 29x19 cm
(DLM - Derrière le Miroir)
Zustandsbeschreibung
908740
2021-04-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner