Blombord jugend

Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-talets början, jugend, utfällbara klaffar, mahognyfaner, höjd 73, 37x37 cm

Fanerskador, slitage, sprickor

908746

2021-04-29