Serveringsvagn med bricka

Serveringsvagn med bricka
Serveringsvagn med bricka
Serveringsvagn med bricka
Serveringsvagn med bricka
Serveringsvagn med bricka
Serveringsvagn med bricka

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, teakfaner, löstagbar bricka, två hjultrissor, höjd 65, 68x44 cm

Bruksslitage, fuktskador

908749

2021-04-29