Ingird Dessau väggtextil

Ingird Dessau väggtextil
Ingird Dessau väggtextil
Ingird Dessau väggtextil
Ingird Dessau väggtextil
Ingird Dessau väggtextil
Ingird Dessau väggtextil
Ingird Dessau väggtextil
Ingird Dessau väggtextil

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

INGRID DESSAU, väggbonad, 1950-tal, signerad ID, KLH (Kristianstad Läns Hemslöjd, Ingrid Dessau) samt MP SL, ca 220x145 cm

Bruksslitage, ställvis med hål samt nötning på långsidorna

908753

2021-05-03