Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
INGRID DESSAU, väggbonad, 1950-tal, signerad ID, KLH (Kristianstad Läns Hemslöjd, Ingrid Dessau) samt MP SL, ca 220x145 cm
Bruksslitage, ställvis med hål samt nötning på långsidorna
908753
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här