Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérat i bl.a alm, dekor av romber, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 80, 100x47 cm
Bruksslitage, sprickor, bakstycke med skador
908770
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här