Byrå rokoko 1700-tal

Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérat i bl.a alm, dekor av romber, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 80, 100x47 cm

Bruksslitage, sprickor, bakstycke med skador

908770

2021-04-29