Servis Rainbow

Servis Rainbow
Servis Rainbow
Servis Rainbow
Servis Rainbow
Servis Rainbow
Servis Rainbow
Servis Rainbow
Servis Rainbow

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Rainbow", matservis, 70 dlr., porslin, Rörstrand, 1980-tal, bestående av:24 stora tallrikar, 12 djupar tallrikar, 19 mindre tallrikar, 1 mjölkkanna, 2 karotter, 1 salladsskål. 4 uppläggningsfat, 7 udda fat och assietter

Smärre slitage

908774

2021-05-04