Stig Lindberg Gustavsberg

Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), "Gefyr" och "Comedia", 3 dlr., porslin, Gustavsberg 1950-tal, höjd ca 18, längd 29-40 cm

Smärre slitage

908782

2021-04-29