Silver same

Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same
Silver same

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KAFFESKEDAR, SERVERINGSBESTICK, 16 dlr., silver, 1900-tal, av varierande tillverkare, längd ca 5-23 cm, vikt 303 g

Zustandsbeschreibung

Gravyr, slitage

908783

2021-04-29