Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KAFFESKEDAR, SERVERINGSBESTICK, 16 dlr., silver, 1900-tal, av varierande tillverkare, längd ca 5-23 cm, vikt 303 g
Zustandsbeschreibung
Gravyr, slitage
908783
2021-04-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner