Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNNAR ÅBERG (1869-1894): Kajor vid gärdsgård, signerad och daterad G Åberg -91, olja på duk, 45 x 65,5 cm
Krackeleringar
908793
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här