Gunnar Åberg, Kajor vid gärdsgård

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR ÅBERG (1869-1894): Kajor vid gärdsgård, signerad och daterad G Åberg -91, olja på duk, 45 x 65,5 cm

Krackeleringar

908793

2021-04-29