Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, monogramsignerad P.U.S. samt daterad 1893 a tergo, "Parti av Lilla Karlsö vid Gotland", 51x55 cm.
Veck/skador, hål och sedvanligt ytslitage efter ålder.
908800
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här