Okänd konstnär olja på duk

Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, monogramsignerad P.U.S. samt daterad 1893 a tergo, "Parti av Lilla Karlsö vid Gotland", 51x55 cm.

Veck/skador, hål och sedvanligt ytslitage efter ålder.

908800

2021-04-30