Anders Zorn "Sommar"

Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN, "Sommar", etsning, 1907, från den osignerade upplagan ur "Ord och Bild", 1910, ca 17,5 x 12 cm.

Gulnad, ej examienrad ur ram

908803

2021-04-29