Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS ZORN, "Sommar", etsning, 1907, från den osignerade upplagan ur "Ord och Bild", 1910, ca 17,5 x 12 cm.
Gulnad, ej examienrad ur ram
908803
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här