Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

7 600 SEK

6 000 SEK

SPEGEL, omkring år 1800, sengustaviansk, träskuret samt pastellage, bronserad och förgylld, senare fasettslipat glas, ca 130x47 cm

Förgyllningsslitage förekommer

908832

2021-04-29