Klubbat för:
7 600 SEK
6 000 SEK
SPEGEL, omkring år 1800, sengustaviansk, träskuret samt pastellage, bronserad och förgylld, senare fasettslipat glas, ca 130x47 cm
Förgyllningsslitage förekommer
908832
2021-04-29