Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Studie av man i halv profil, signerad samt daterad 187(?), olja på, dubblerad, ca 41x34 cm
Mindre färgbortfall, retuscher
908849
2021-05-01