Oscar Björk oljemålning

Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Studie av man i halv profil, signerad samt daterad 187(?), olja på, dubblerad, ca 41x34 cm

Mindre färgbortfall, retuscher

908849

2021-05-01