Picasso

Picasso
Picasso

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO, efter: Ateljéinteriör, färglitografi ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, bladmått ca 26x42 cm

908866

2021-04-27