Picasso
2021-04-27
908872
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO, efter: Sittande modell, litografi ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, synligt bladmått ca 41x25 cm