Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
TIDNINGSSTÄLL, sent 1900-tal, förkormad stomme, klädd med svart läder med vita stickningar, längd 58 cm, höjd 53 cm.
Mindre bruksslitage.
908879
2021-05-09