Malmkrona

Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MALMKRONA, omkring 1900-talets mitt, elektifierad, barockstil, 6-armad, höjd ca 75, diameter ca 58 cm

Repor, funktionen garanteras ej

908881

2021-04-27