Bokskåp Nyrenässans

Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt och valnötsrot, glasat dörrpar, invändigt med hyllplan, en låda nedtill, höjd ca 198, 108x43 cm, nyckel saknas

Bruksslitage, fanér och stötskador, ett hyllplan kompletterat, fötter, krön samt enstaka lister saknas

908887

2021-04-27