Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN LIDBERG (1929-2009) (3): Figurscener, signerade S Lidberg, EA., färglitografier, bladmått ca 45x35 - 48x39 cm
Oramade
908891
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här