Sven Lidberg

Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009) (3): Figurscener, signerade S Lidberg, EA., färglitografier, bladmått ca 45x35 - 48x39 cm

Oramade

908891

2021-04-27