Göran Wärff Kosta unik skål

Göran Wärff Kosta unik skål
Göran Wärff Kosta unik skål
Göran Wärff Kosta unik skål
Göran Wärff Kosta unik skål
Göran Wärff Kosta unik skål
Göran Wärff Kosta unik skål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN WÄRFF, Kosta, skål, unik, glas, reliefdekor, signerad, numrerad 1971/61, diameter 17 cm, höjd 11 cm

Framstår i gott skick

908892

2021-05-09