Stekfat Kina 1700-tal

Stekfat Kina 1700-tal
Stekfat Kina 1700-tal
Stekfat Kina 1700-tal
Stekfat Kina 1700-tal
Stekfat Kina 1700-tal
Stekfat Kina 1700-tal
Stekfat Kina 1700-tal
Stekfat Kina 1700-tal
Stekfat Kina 1700-tal
Stekfat Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, Kina, 1700-tal, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, oktagonal, ca 31x23 cm

Mindre nagg förekommer

908893

2021-04-29