Olof Ahlberg 1915-16

Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16
Olof Ahlberg 1915-16

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF AHLBERG (1876-1956): Mor och barn, signerad och daterad Olof Ahlberg 1915-16, patinerad gips, höjd ca 53 cm, 25x19,5 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

908904

2021-04-27