Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÅSKANNA, KANNA, TALLRIK, 3 dlr, Kina, 17/1800-tal, porslin, bl a dekor i famille rose, tallrik diameter ca 23 cm, såskanna längd ca 24 cm, kanna höjd ca 8 cm
Naggar förekommer
908909
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här