Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELIS WALLIN, (1888-1972) "Höghus", signerad samtg daterad 1952, olja på duk, ca 55x82 cm
Tavlan sitter löst i ramen
908910
2021-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här