Elis Wallin oljemålning

Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIS WALLIN, (1888-1972) "Höghus", signerad samtg daterad 1952, olja på duk, ca 55x82 cm

Tavlan sitter löst i ramen

908910

2021-05-01