Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
RING, silverhalt 900, Tjeckoslovakien, delvis förgylld, rektangulär trappstegsformad klack med granater, stl ca 19 jmfr 60, vikt ca 7.5 g
Skena lätt skev/ slitage.
908917
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här