Ring Silver Tjeckoslovakien

Ring Silver Tjeckoslovakien
Ring Silver Tjeckoslovakien
Ring Silver Tjeckoslovakien
Ring Silver Tjeckoslovakien
Ring Silver Tjeckoslovakien
Ring Silver Tjeckoslovakien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RING, silverhalt 900, Tjeckoslovakien, delvis förgylld, rektangulär trappstegsformad klack med granater, stl ca 19 jmfr 60, vikt ca 7.5 g

Skena lätt skev/ slitage.

908917

2021-05-02