Axel Lekander oljemålning

Axel Lekander oljemålning
Axel Lekander oljemålning
Axel Lekander oljemålning
Axel Lekander oljemålning
Axel Lekander oljemålning
Axel Lekander oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL LEKANDER (1879-1960) Komposition med med man i skärgårdsmiljö, signerad samt daterad 1916, olja på duk, ca 80x100 cm

Lös innerram

908920

2021-05-01