Fåtölj med fotpall

Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, (2 dlr), 1900-talets mitt, lösa sittplymåer samt nackkudde, textil klädsel, sitthöjd ca 44, höjd fotpall 40, rygghöjd 80 cm

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage

908924

2021-05-02