Bendt Lauridsen oljemålning

Bendt Lauridsen oljemålning
Bendt Lauridsen oljemålning
Bendt Lauridsen oljemålning
Bendt Lauridsen oljemålning
Bendt Lauridsen oljemålning
Bendt Lauridsen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BENDT LAURIDSEN, flicka med nalle, signerad samt daterad, olja på duk, ca 48x55 cm

908931

2021-05-01