Stolar nyrenässans

Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 4 st, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, ek, skulpterad dekor, stoppad sits, grön plyschklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Brukslitage, smärre märken

908952

2021-04-28