Frederick Thorn oljemålning

Frederick Thorn oljemålning
Frederick Thorn oljemålning
Frederick Thorn oljemålning
Frederick Thorn oljemålning
Frederick Thorn oljemålning
Frederick Thorn oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDERICK THORN (18/1900-tal): "Jean le pins", signerad Frederick Thorn, daterad a tergo 1928, olja på duk, 46x55 cm

Dukhål

908953

2021-04-29