Per Olof Olsson - Gicléetryck

Per Olof Olsson - Gicléetryck
Per Olof Olsson - Gicléetryck

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

4 800 SEK

PER OLOF OLSSON, "I år tar vi guld", gicléetryck på duk, bemålat med akryl, signerad i trycket samt daterad 2006, ca 100x120 cm, oramad. Unikt tryck där det andra av två tryck finns på Olympia i Helsingborg

konstnärens värdering 4800 kr

908960

2021-05-09