Örhängen silver med blå stenar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, 1920/30-tal, blå stenar samt små fasetsslipade stenar, höjd ca 4 cm

Bruksslitage efter ålder.

908962

2021-05-09