Smycken granater och silver
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
800 SEK
SMYCKEN, 4 delar, sent 1800-tal, granater, förgyllt silver och små pärlor, armband (längd ca 17,5 cm), ring (storlek ca 16,75) samt örhängen (diameter ca 1 cm).
Åldersrelaterat bruksslitage, på armbandet saknas en granat.
908976
2021-05-09