Smycken granater och silver

Smycken granater och silver
Smycken granater och silver
Smycken granater och silver
Smycken granater och silver
Smycken granater och silver
Smycken granater och silver
Smycken granater och silver
Smycken granater och silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SMYCKEN, 4 delar, sent 1800-tal, granater, förgyllt silver och små pärlor, armband (längd ca 17,5 cm), ring (storlek ca 16,75) samt örhängen (diameter ca 1 cm).

Åldersrelaterat bruksslitage, på armbandet saknas en granat.

908976

2021-05-09