Roland Svensson akvarell

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stora Nassa", signerad och daterad Roland S -53, akvarell, bildmått 25x39 cm

908994

2021-04-29