Sven Erixson akvarell
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), akvarell, strandmotiv från Halland, signerad Sven Erixson samt med dedikation, ca 60x40 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
908996
Päivämäärä:
2021-05-02