Sven Erixson akvarell

Sven Erixson akvarell
Sven Erixson akvarell
Sven Erixson akvarell
Sven Erixson akvarell
Sven Erixson akvarell
Sven Erixson akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), akvarell, strandmotiv från Halland, signerad Sven Erixson samt med dedikation, ca 60x40 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

908996

Päivämäärä:

2021-05-02