Olle Ohlsson Komposition

Olle Ohlsson Komposition
Olle Ohlsson Komposition
Olle Ohlsson Komposition
Olle Ohlsson Komposition

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE OHLSSON (född 1928): Komposition med figur och djur, akvarell, signerad och daterad Olle Ohlsson, 18.2.1968, bildmått 34x42 cm

Baksida med fuktfläckar

909003

2021-04-27