Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av: bord samt 8 stolar, bordets höjd 74, 140x100 cm, stolar med sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

909007

2021-04-27