Sideboard Diplomat Tingströms

Sideboard Diplomat Tingströms
Sideboard Diplomat Tingströms
Sideboard Diplomat Tingströms
Sideboard Diplomat Tingströms
Sideboard Diplomat Tingströms
Sideboard Diplomat Tingströms
Sideboard Diplomat Tingströms
Sideboard Diplomat Tingströms

Klubbat för:

4 800 SEK

2 000 SEK

TINGSTRÖMS, damskrivbord, 1950/60-tal, teak, modell "Diplomat", låda i sarg, brännmärkt Tingströms, Diplomat,
Engstrand & Myrstrand, Made in Sweden, höjd ca 70, 100x50 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage samt ytskador

909020

2021-05-03