Sideboard Diplomat Tingströms
Klubbat för:
4 800 SEK
2 000 SEK
TINGSTRÖMS, damskrivbord, 1950/60-tal, teak, modell "Diplomat", låda i sarg, brännmärkt Tingströms, Diplomat,
Engstrand & Myrstrand, Made in Sweden, höjd ca 70, 100x50 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage samt ytskador
909020
2021-05-03