Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Liemannen, signerad Högfeldt, akvarell, signerad, ca 25x39 cm

909021

2021-04-27