Akvarell Ellen Jolin

Akvarell Ellen Jolin
Akvarell Ellen Jolin
Akvarell Ellen Jolin
Akvarell Ellen Jolin
Akvarell Ellen Jolin
Akvarell Ellen Jolin

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): "Padova 2/5 99", signerad E Jolin, akvarell, ca 45x24 cm

909024

2021-04-27