Sven Erixson färglitografi

Sven Erixson färglitografi
Sven Erixson färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): "Mimaroben" - motiv från operan Aniara, signerad, S Erixson, 165/260, färglitografi, 39x46 cm

909031

2021-04-27