Slagbord Bodafors

Slagbord Bodafors
Slagbord Bodafors
Slagbord Bodafors
Slagbord Bodafors
Slagbord Bodafors
Slagbord Bodafors

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGBORD, Bodafors, 1900-talets mitt, fanér av mahogny, två lådor i sarg, beslag av mässing, märkt i låda Bodafors, höjd ca 75, 82x50 cm, dubbla klaffar à 88 cm

Smärre slitage, ställvis märken

909034

2021-05-02