Slagbord Bodafors
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, Bodafors, 1900-talets mitt, fanér av mahogny, två lådor i sarg, beslag av mässing, märkt i låda Bodafors, höjd ca 75, 82x50 cm, dubbla klaffar à 88 cm
Smärre slitage, ställvis märken
909034
2021-05-02