Vitrinskåp rokokostil, 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, välvd galsdörr, intarsia, metallbeslag, tygklädda hyllor, höjd 154 cm, längd 88 cm, bredd 38 cm.

Visst bruksslitage, nyckel saknas, dörren ej låst, två hyllbärare saknas.

909040

2021-04-29