Champagnekylare bålskål vitmetall, 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE/ BÅLSKÅL, vitmetall, 1900-tal, höjd ca 28, diameter 42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

909053

2021-04-29